18 Haziran 2016 Cumartesi

Mac - Other Earthly Mineralize Skinfinish

Merhabalar herkese,

Bugün blogumun konuğu Mac Future koleksiyonundan 3 renk dalgası ve fütüristik şekli ile dikkat çeken Mac Otherearthly Mineralize Skinfinish. Gümüş, metalik gül rengi ve bronz olmak üzere 3 renkten oluşan ışıl ışıl bir aydınlatıcı. Renkleri tek tek uygulayabileceğimiz gibi, karıştırıp da uygulayabiliriz ki ben en çok bu karışmış halini sevdim.Bildiğiniz gibi yüzümüzün yüksek noktalarına, aydınlık katmak için uygulayabileceğimiz aydınlatıcılar bu sıralar çok revaçta. Mac otherearthly, renkler karıştırılarak uygulandığında içinde bronz ve gümüş ışıltılar da bulunan güzel bir pembe aydınlatıcı olarak açık tenlilere de yaz bronzluğuna da çok yakışacağını düşündüğüm bir hal alıyor.


Her markanın yeni aydınlatıcılar piyasaya sürdüğü bu dönemde bana Marc Jacobs'un her cilt rengine uyması için altın ve gümüş ışıltıları harmanladığı stik aydınlatıcısını hatırlattı. Otherearthly de hem bronzluk hem pembelik hem gümüş yansımalar içerdiği için bir çok cilt tipine uygun olacağını düşündüğüm bir aydınlatıcı.


Peki ben nasıl kullandım? Allık uyguladığım elmacık kemiklerimin hemen bir tık üstüne hem ışıltı katması için hem de verdiği pembelik ile yüzüme sağlıklı bir görünüm katmasını sağladım. 
Yüze sıcaklık katmak için de kullanılabilir.Işıltısı oldukça doğal minimal ışık yansımaları veriyor, kesinlikle sim sim değil.

Mac'in bu gelecek koleksiyonu; güzellik hayat kadar hızlı, gelecek neslin mineral ürünlerini keşfedin mottoları ve mineral, vitamin katkıları ile dikkat çekiyor. Mac Othereathly 77 -mineral kompleks ve E vitamini içeriyor.Genel olarak; bir aydınlatıcı müptelası olarak makyaj koleksiyonuma eklemekten mutlu olduğum bir koleksiyon ürünü oldu.

Sevgiler
Damla

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...